secrets and lies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

secrets and lies


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Angel Welt - KÉSZ!!! April_www.kepfeltoltes.hu_
Angel Welt - KÉSZ!!! Detty_www.kepfeltoltes.hu_
Sweet gossip
Legutóbbi témák
» Secret Rose High School
Angel Welt - KÉSZ!!! Icon_minitimeVas. Jún. 24, 2012 11:23 pm by Vendég

» Angel and Demon
Angel Welt - KÉSZ!!! Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2012 12:00 am by Vendég

» Angel Welt - KÉSZ!!!
Angel Welt - KÉSZ!!! Icon_minitimeSzomb. Jún. 09, 2012 7:12 am by Angel Welt

» S K I N S F R P G
Angel Welt - KÉSZ!!! Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2012 7:46 am by Rose Navarro

» EOF - Empire of Fantasy
Angel Welt - KÉSZ!!! Icon_minitimeCsüt. Május 24, 2012 12:38 am by Vendég

» Vámpírnaplók szerepjáték a 4. évadtól
Angel Welt - KÉSZ!!! Icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 2:40 am by Vendég

» Titanic 2015
Angel Welt - KÉSZ!!! Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 3:02 am by Odette G. Leroy

» My Dear Sister
Angel Welt - KÉSZ!!! Icon_minitimeCsüt. Május 10, 2012 2:04 am by Odette G. Leroy

» 004. Karakter kereső
Angel Welt - KÉSZ!!! Icon_minitimeKedd Május 08, 2012 7:31 am by Rose Navarro

Top posters
April Fawcett
Angel Welt - KÉSZ!!! Vote_lcapAngel Welt - KÉSZ!!! Voting_barAngel Welt - KÉSZ!!! Vote_rcap 
Odette G. Leroy
Angel Welt - KÉSZ!!! Vote_lcapAngel Welt - KÉSZ!!! Voting_barAngel Welt - KÉSZ!!! Vote_rcap 
Poppy Harlem
Angel Welt - KÉSZ!!! Vote_lcapAngel Welt - KÉSZ!!! Voting_barAngel Welt - KÉSZ!!! Vote_rcap 
Alex Layn
Angel Welt - KÉSZ!!! Vote_lcapAngel Welt - KÉSZ!!! Voting_barAngel Welt - KÉSZ!!! Vote_rcap 
Candice Gillan
Angel Welt - KÉSZ!!! Vote_lcapAngel Welt - KÉSZ!!! Voting_barAngel Welt - KÉSZ!!! Vote_rcap 
Rose Navarro
Angel Welt - KÉSZ!!! Vote_lcapAngel Welt - KÉSZ!!! Voting_barAngel Welt - KÉSZ!!! Vote_rcap 
Abigail Harlem
Angel Welt - KÉSZ!!! Vote_lcapAngel Welt - KÉSZ!!! Voting_barAngel Welt - KÉSZ!!! Vote_rcap 
Quinn Johnson
Angel Welt - KÉSZ!!! Vote_lcapAngel Welt - KÉSZ!!! Voting_barAngel Welt - KÉSZ!!! Vote_rcap 
Victoire Longman
Angel Welt - KÉSZ!!! Vote_lcapAngel Welt - KÉSZ!!! Voting_barAngel Welt - KÉSZ!!! Vote_rcap 
Hunter Norton
Angel Welt - KÉSZ!!! Vote_lcapAngel Welt - KÉSZ!!! Voting_barAngel Welt - KÉSZ!!! Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Hétf. Ápr. 30, 2012 9:01 am-kor volt itt.
Testvér oldalak

Angel Welt - KÉSZ!!! Kis_banner_www.kepfeltoltes.hu_


 

 Angel Welt - KÉSZ!!!

Go down 
SzerzőÜzenet
Angel Welt

Angel Welt


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Jun. 09.

Angel Welt - KÉSZ!!! Empty
TémanyitásTárgy: Angel Welt - KÉSZ!!!   Angel Welt - KÉSZ!!! Icon_minitimeSzomb. Jún. 09, 2012 7:12 am



Angel Welt
-
Angel Welt - KÉSZ!!! Nikki-reed-nikki-reed-24856789-510-287
An| •19| BISZEXZÁLIS | •CELEB | •WILDONE | NIKKI REED.

Na ja hol is kezdjem. Megszülettem. Na kicsit tovább megyek.
Öt éves voltam amikor anyukám elvitt egy divatbemutatóra amit én nagyon utáltam ott valami producer észrevett, hogy milyen cuki vagyok a színpadon és elküldtek egy színi tanodába. Ott 14 éves koromig a színészet minden csínjára-bínjára megtanítottak. Mikor már minden szerepet amit rám aggattak hitelesen el tudtam játszani ki küldtek a nagyvilágba. Akkor a szüleim akartak menedzselni, de én tiltakoztam és akkor fogadtuk fel Mary, aki a jelenlegi menedzserem. Ő volt az aki beindította a karrieremet, szinte már családtag. Nem sokat van velünk szinte csak a munkáknál, de akkor is nagyon szeretem.
15 évesen kaptam meg életem egyik legjobb szerepét. Eljátszottam egy filmben a címszerepet és a kritikusok is dicsérték a tehetségemet. Amikor már évente eljátszottam 3-4 szerepet már nagyon jól mentek a dolgaim. Kicsit elszálltam magamtól és makacs, goromba lettem. A szüleimet eltaszítottam magam mellől és csak úgy faltam a pasikat. A legtöbben csak makacs dívának neveztek és engem semmi nem érdekelt csak a hírnév és a csillogás. De ez is megszakadt amikor az anyukám meghalt. Nem is kell mondanom, hogy a lelkem összetört, magamat hibáztattam halála miatt és szégyelltem magam, hogy goromba voltam vele amikor élt. Minden nap elmegyek a sírjához és bocsánatot kérek tőle ahányszor csak tudok és remélem, hogy egyszer megbocsát.
17 éves koromban megismerkedtem egy sráccal ő volt az akinek sikerült kibeszélnie a fejemből azt a tényt, hogy én kergettem az anyukámat a sírba. Mellettem állt amikor a legrosszabb napjaim voltak és minden gondon átsegített. Mikor nem tudtam dolgozni mert olyan rosszul voltam ő intézte nekem a telefonokat Maryvel. Ennek a srácnak a neve Gabe. Ő volt a legjobb barátom, a testvérem, és a pszichológusom egy személyben. És azt hiszem beleszerettem! Az egyik nap vettem a bátorságomat és leültem vele beszélgetni. Először is megköszöntem, hogy mindig mellettem volt, mert féltem, hogy a vallomásom után otthagy, vagy nem törődik majd vele. Majd elmondtam neki, hogy nem csak baráti szeretet az amit iránta érzek. Becsuktam a szemem és azt kívántam bárcsak simán kisétál és nem kellene meghallgatnom, hogy ő sajnálja de nem így érez. De nem így volt. Összeszorítottam a szeme és vártam, sokáig nem kellett várnom, ugyanis Gabe sem érzett máshogy mint én. Megcsókolt és elmondta, hogy ő is belém szeretett, azóta nem nagyon tudunk elszakadni egymástól. Voltak köztünk kisebb konfliktusok a celebségem miatt, de megszokta a hírnevet és mindenhova velem tart és nem érdeklik a fotósok és az újság írok.
Most 19 évesen beindult az énekes karrierem is már egy lemezem kiment a piacra és eleget keresek vele és a filmekkel ahhoz, hogy eltartsam a családom és magamat. A következő lemezemre egy közös dalt szeretnék Gabeval, mert neki is ismerni a hangja, csak nem szeretné bevallani és fél felfedni.
Most élek, mint hal a vízben, boldog vagyok és szerelmes. Majd a többi eldől a jövőben.

Viki / 16 .


Vissza az elejére Go down
 
Angel Welt - KÉSZ!!!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Angel and Demon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
secrets and lies :: YOU DA ONE :: KÉSZÜLŐ KARAKTEREK-
Ugrás: